1. až 14. júla 2024 máme DOVOLENKU. Objednávky prijaté do štvrtku 27.6.2024 do 10:00 hod. budú vybavené a odoslané. Objednávky prijaté po tomto termíne budeme expedovať po dovolenke od 15. júla 2024.

Tovar má vadu, nefunguje

Mrzí nás, že vám výrobok prestal fungovať hneď po jeho obdržaní. Ak výrobok prinesiete na našu predajňu alebo odošlite na adresu sídla firmy  do 14 dní od jeho prevzatia, vybavíme vašu situáciu Odstúpením od kúpnej zmluvy.

 

VRÁTENIE NA PREDAJŇU

Výrobok prineste do našej predajne. Spolu s výrobkom prineste tiež predajný doklad. Na predajni výrobok skontrolujeme, spíšeme Odstúpenie od kúpnej zmluvy a zaistíme vám výmenu za správny kus alebo vrátenie peňazí.

Adresa predajne:

Obchodík u Vierky (v budove Agris na prízemí), Dopravná 14, Levice

 

VRÁTENIE POŠTOU

Ak nemáte predajňu po ruke, môžete tovar poslať na sídlo našej firmy. V tomto prípade postupujte nasledovne:

  1. Napíšte nám. Pošlite email na adresu: info@obchodikuvierky.sk, že tovar chcete vrátiť / vymeniť, pretože je nefunkčný a tovar na výmenu nám pošlete späť poštou. Keď od nás dostanete odpoveď, pokračujte podľa nasledovných krokov.
  2. Vytlačte si a následne vyplňte tlačivo Odstúpenie od kúpnej zmluvy. Údaje potrebné na vyplnenie nájdete na faktúre.
  3. Uveďte tovar do pôvodného stavu. V tomto prípade vám vrátime plnú cenu tovaru.
  4. Tovar starostlivo zabaľte, aby ste predišli jeho poškodeniu počas prepravy. Ideálne ho zabaľte do pôvodného obalu. Nezabudnite pribaliť podpísané odstúpenie od kúpnej zmluvy.
  5. Tovar pošlite na sídlo našej firmy. 

          VIERA - NIKA s.r.o.

          Kováčova 608/13

          935 26  Starý Tekov