VERNOSTNÝ A VEĽKOOBCHODNÝ PROGRAM

 Využite náš vernostný program a ušetrite. Pripravili sme pre Vás vernostný program, ktorý je:

  • zadarmo
  • férový a transparentný - u nás hneď vidíte, akú veľkú zľavu získate. Zľavy neriešime individuálne - každý má nárok na rovnakú zľavu!
  • bez čakania - viete čo je prežitok doby? rátať zľavu podľa obratu za kalendárny rok. Vyššia zľava Vám u nás môže ísť aj z prvých objednávok. Navyše obrat sa po roku nevymaže - v ďalšom roku sa pripočítava k tomu, čo ste už mali.
  • automatizovaný - prechod z jednej úrovne do druhej prebieha automaticky
  • platný na eshope aj v predajni - využívajte program na eshope, v predajni alebo aj kombinovane. Na eshope sa vždy prihláste a až potom nakupujte a na predajni nadiktujte pri pokladni svoje meno, aby ste nakupovali hneď so zľavou.
  • máte prehľad - vo svojom konte môžete vidieť všetky svoje objednávky, faktúry a doklady; + elektronické dokumenty šetria životné prostredie :)

 

Vernostný program pre ZÁKAZNÍKOV

Jednoducho si ho aktivujete registráciou v našom eshope. Registrovať sa môžete klasicky emailom alebo za pár sekúnd cez Váš Google alebo Facebook účet. Na email Vám potom príde potvrdenie registrácie.

Nezabudnite: aby sa Vám zľava správne zarátala, musíte sa najprv prihlásiť a až potom nakupovať (pri nákupe budete pri každom produkte vidieť žltú nálepku napr. - 5%).

Vaša úroveň dosiahnutý obrat zľava
STRIEBORNÝ zákazník 0 - 500€ 3%
ZLATÝ zákazník 501 - 800€ 5%
PLATINOVÝ zákazník 801€ a viac 10%

 

 

Veľkoobchodný program pre PODNIKATEĽOV a ŽIVNOSTNÍKOV 

Určený pre firmy, podnikateľov a živnostníkov s prideleným IČO a DIČ (prípadne IČ DPH).

Postup na zaradenie do veľkoobchodného programu je nasledovný:

  1. zaregistrujte sa ako zákazník (tiež môžete cez Google a Facebook účet)
  2. vyplňte firemné údaje
  3. na email "potvrdenie registrácie", ktorý ste dostali, nám odpíšte krátku správu: "Prosím o preradenie do veľkoobchodného programu".
  4. V krátkom čase skontrolujeme Vaše údaje a preradíme Vás do veľkoobchodného programu. V prípade, že potrebujete urýchlene urobiť objednávku, kontaktujte nás na čísle 0915 978 050 (v pracovných dňoch od 9:00 do 20:00).
Vaša úroveň dosiahnutý obrat zľava
STRIEBORNÝ veľkoodberateľ 0 - 1500€ 10%
ZLATÝ veľkoodberateľ 1501 - 3 000€ 15%
PLATINOVÝ veľkoodberateľ 3 001 a viac 20%

 

Pri záujme o odber väčších množstiev tovaru nás kontaktujte na čísle 0915 978 050 - je možné dohodnúť špeciálne ceny/zľavy.

Untitled Design

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie