VERNOSTNÝ A VEĽKOOBCHODNÝ PROGRAM

 Využite náš vernostný program a ušetrite. Pripravili sme pre Vás vernostný program, ktorý je:

  • zadarmo
  • férový a transparentný - u nás hneď vidíte, akú veľkú zľavu získate. Zľavy neriešime individuálne - každý má nárok na rovnakú zľavu!
  • bez čakania - viete čo je prežitok doby? rátať zľavu podľa obratu za kalendárny rok. Vyššia zľava Vám u nás môže ísť aj z prvých objednávok. Navyše obrat sa po roku nevymaže - v ďalšom roku sa pripočítava k tomu, čo ste už mali.
  • automatizovaný - prechod z jednej úrovne do druhej prebieha automaticky
  • platný na eshope aj v predajni - využívajte program na eshope, v predajni alebo aj kombinovane. Na eshope sa vždy prihláste a až potom nakupujte a na predajni nadiktujte pri pokladni svoje meno, aby ste nakupovali hneď so zľavou.
  • máte prehľad - vo svojom konte môžete vidieť všetky svoje objednávky, faktúry a doklady; + elektronické dokumenty šetria životné prostredie :)

 

Vernostný program pre ZÁKAZNÍKOV

Jednoducho si ho aktivujete registráciou v našom eshope. Registrovať sa môžete klasicky emailom alebo za pár sekúnd cez Váš Google alebo Facebook účet. Na email Vám potom príde potvrdenie registrácie.

Nezabudnite: aby sa Vám zľava správne zarátala, musíte sa najprv prihlásiť a až potom nakupovať (pri nákupe budete pri každom produkte vidieť žltú nálepku napr. - 5%).

Vaša úroveň dosiahnutý obrat zľava
STRIEBORNÝ zákazník 0 - 500€ 3%
ZLATÝ zákazník 501 - 800€ 5%
PLATINOVÝ zákazník 801€ a viac 10%

 

 

Veľkoobchodný program pre PODNIKATEĽOV a ŽIVNOSTNÍKOV 

Určený pre firmy, podnikateľov a živnostníkov s prideleným IČO a DIČ (prípadne IČ DPH).

Postup na zaradenie do veľkoobchodného programu je nasledovný:

  1. zaregistrujte sa ako zákazník (tiež môžete cez Google a Facebook účet)
  2. vyplňte firemné údaje
  3. na email "potvrdenie registrácie", ktorý ste dostali, nám odpíšte krátku správu: "Prosím o preradenie do veľkoobchodného programu".
  4. V krátkom čase skontrolujeme Vaše údaje a preradíme Vás do veľkoobchodného programu. V prípade, že potrebujete urýchlene urobiť objednávku, kontaktujte nás na čísle 0915 978 050 (v pracovných dňoch od 9:00 do 20:00).
Vaša úroveň dosiahnutý obrat zľava
STRIEBORNÝ veľkoodberateľ 0 - 1500€ 10%
ZLATÝ veľkoodberateľ 1501 - 3 000€ 15%
PLATINOVÝ veľkoodberateľ 3 001 a viac 20%

 

Pri záujme o odber väčších množstiev tovaru nás kontaktujte na čísle 0915 978 050 - je možné dohodnúť špeciálne ceny/zľavy.

Untitled Design