VERNOSTNÝ A VEĽKOOBCHODNÝ PROGRAM

 Využite náš vernostný program a ušetrite. Pripravili sme pre Vás vernostný program, ktorý je:

 • zadarmo
 • férový a transparentný - u nás hneď vidíte, akú veľkú zľavu získate. Zľavy neriešime individuálne - každý má nárok na rovnakú zľavu!
 • bez čakania - viete čo je prežitok doby? rátať zľavu podľa obratu za kalendárny rok. Vyššia zľava Vám u nás môže ísť aj z prvých objednávok. Navyše obrat sa po roku nevymaže - v ďalšom roku sa pripočítava k tomu, čo ste už mali.
 • automatizovaný - prechod z jednej úrovne do druhej prebieha automaticky
 • platný na eshope aj v predajni - využívajte program na eshope, v predajni alebo aj kombinovane. Na eshope sa vždy prihláste a až potom nakupujte a na predajni nadiktujte pri pokladni svoje meno, aby ste nakupovali hneď so zľavou.
 • máte prehľad - vo svojom konte môžete vidieť všetky svoje objednávky, faktúry a doklady; + elektronické dokumenty šetria životné prostredie :)

 

Vernostný program pre ZÁKAZNÍKOV

Jednoducho si ho aktivujete registráciou v našom eshope. Registrovať sa môžete klasicky emailom alebo za pár sekúnd cez Váš Google alebo Facebook účet. Na email Vám potom príde potvrdenie registrácie.

Nezabudnite: aby sa Vám zľava správne zarátala, musíte sa najprv prihlásiť a až potom nakupovať (pri nákupe budete pri každom produkte vidieť žltú nálepku napr. - 5%).

Vaša úroveň dosiahnutý obrat zľava
STRIEBORNÝ zákazník 0 - 500€ 3%
ZLATÝ zákazník 501 - 1000€ 5%
PLATINOVÝ zákazník 1001€ a viac 10%

 

 

Veľkoobchodný program pre PODNIKATEĽOV a ŽIVNOSTNÍKOV 

Určený pre firmy, podnikateľov a živnostníkov s prideleným IČO a DIČ (prípadne IČ DPH).

Postup na zaradenie do veľkoobchodného programu je nasledovný:

 1. Zaregistrujte sa do skupiny B2B (VO) (veľkoobchodní zákazníci).
 2. Vyplňte firemné údaje.
 3. V krátkom čase skontrolujeme Vaše údaje a sprístupníme Vám VO ceny. V prípade, že potrebujete urýchlene urobiť objednávku, kontaktujte nás na čísle 0915 978 050 (v pracovných dňoch od 9:00 do 20:00).
Vaša úroveň dosiahnutý obrat zľava
STRIEBORNÝ veľkoodberateľ 0 - 3000€ 10%
ZLATÝ veľkoodberateľ 3000 - a viac € 15%

 

Pri záujme o odber len určitých druhov tovarov vo väčších množstvách nás kontaktujte na čísle 0915 978 050 - je možné dohodnúť špeciálne ceny.

Untitled Design

 

 

 

 

 

 

 

 

Oznam pre firmy, reštaurácie, kaviarne a hotely: 

V prípade záujmu môžete s nami nadviazať dlhodobú spoluprácu a my sa postaráme o pravidelné zásobovanie. 

Ponúkame Vám:

 • VEĽKOOBCHODNÚ ZĽAVU pre ďalší predaj 10 - 20 %. Po registrácii nás kontaktujte na email info@obchodikuvierky.sk a preradíme vás do B2B skupiny.
 • VZORKY štrúdlí na ochutnanie - objednajte TU
 • VZORKY slaného pečiva na ochutnanie - objednajte  TU
 • NÁHRADNÉ PLNENIE pre firmy a spoločnosti nad 20 zamestnancov. Prečo platiť štátu odvod preto, že nezamestnávate ľudí so zdravotným znevýhodnením? Môžete zadať zákazku - objednávku nám a ušetríte. Vyrobíme pre vás chutné štrúdle, rôzne slané pečivo, vianočné kolekcie, medovníčky, zákusky, torty, či iné dobroty na firemnú oslavu, darčeky pre zamestnancov, alebo obchodných partnerov, prípadne na reprezentačné účely. 
 • Kontakt pre viac informácií: 0915 978 050 p. Vierka