1. až 14. júla 2024 máme DOVOLENKU. Objednávky prijaté do štvrtku 27.6.2024 do 10:00 hod. budú vybavené a odoslané. Objednávky prijaté po tomto termíne budeme expedovať po dovolenke od 15. júla 2024.

Katarína L.

Dobrý deň milý tím "Obchodíku u Vierky",

zasielam Vám fotografie tartaletiek, laskoniek a medovej torty v tvare čísiel, ktoré som vyrobila naplnením polotovarov objednaných vo Vašom obchodíku.

Možno nie sú až také krásne, ale určite nám všetkým chutili.

Tartaletky som plnila bielou ganache, pod ktorú som dávala malinový rozvar z čerstvých malín a zdobila som ich čerstvou malinou a sekanými pistáciami, ďalšie som plnila karamelovou plnkou z uvareného skaramelizovaného salka, mascarpone a masla, poliate sú čokoládovou polevou a zdobené doma vyrobenými dekoráciami z upáleného cukru - karamelu.

Medové pláty - čísla som plnila plnkou z tvarohu, bielej čokolády a mascarpone - podľa Vášho receptu, ktorý vrelo odporúčam. 

Pláty som plnila deň vopred, do druhého dňa krásne zmäkli a ráno som tortičku dozdobila ovocím a snehovými dekoráciami - opäť z Vášho obchodíku. 

Rovnako som sa Vami  inšpirovala pri plnení laskoniek a zjednodušila som si prácu krémom z nutelly a masla, ktorý pri laskonkach spomínate. Nikdy som takýto krém nepoužila, ale keďže príliš neobľubujeme kávové krémy, prišiel mi tento rýchly krém ako dobrá alternatíva do orieškových laskoniek. Po zachladení sa s ním dobre pracovalo, len škoda, že som neurobila viac fotiek, ale nie vždy sa dá na to v tom zhone myslieť. Rovnako som žiaľ neodfotila snehové tyčinky, tieto som napĺňala klasickým tmavým krémom, ktorý používam do penovej torty. Boli tiež dobré, každý si myslel že sú domáce. 

Odporúčam Vás aj mojim známym a priateľom a určite si v budúcnosti zasa objednám. Aj keď rada pečiem, niekedy pri potrebe väčšieho množstva zákuskov si takto dopomôžem Vašimi polotovarmi, ktoré sú naozaj ako doma pečené.

S pozdravom spokojná zákazníčka  

                                                                       Katarína L.

Produkty:

Katarína L 2 Katarína L 3 Katarína L 4