Stlačením tlačidla „SÚHLASÍM“ akceptujete všetky súbory
cookies
, ktoré sa využívajú počas Vašej návštevy na našom eshope. Zmeny využitia súborov cookies je možné realizovať v sekcii „NASTAVENIA“.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
0917 860 860
info@obchodikuvierky.sk
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
NOVINKY
AKCIE
AKCIA NA DNES
Zľavnené suroviny na pečenie
Zľavnené jedlé ozdoby
Tovar s krátkou zárukou
Výpredaj jedlých obrázkov
Rôzne produkty v akcii
Suroviny
Cukrárske zmesi, múky
Arómy a koreniny
Ochucovacie pasty EXTRA SILNÉ
Šľahačky, ochutené stužovače a mliečne výrobky
Tuky a maslá
Polevy
Jedlé farby a fixky
Gélové farby
,
Tekuté farby
,
Práškové farby
,
Sprejové farby
,
Jedlé fixky
,
Farby na čokoládu
,
Farby na airbrush
Poťahovacie a modelovacie hmoty
malé balenia
,
veľké balenia
Čokoláda a kakao
Náplne, džemy, plnky
Zmrzlinové kornútky, oblátky a trubičky
Doplnkové suroviny
Semienka, orechy a suché plody
Veľké balenia na veľké pečenie
Výroba čokolády
READY TO USE
Medové pláty
Snehové pláty, laskonky, pusinky
Piškótové pláty a korpusy
Košíčky a tartaletky
Domáce cestá
Trubičky, kornútky a zmrzlinové ozdoby
Iné domáce polotovary
Výroba domácich gumených cukríkov
Jedlé ozdoby
Lyofilizované ovocie
Jedlé ozdoby a figúrky
Čokoládové ozdoby a čokotransfer
Posypy
Kvietky, ružičky, lístky
Jedlé obrázky
TU si objednajte jedlý obrázok
Vyrezávané dekorácie z jedlého papiera
Veľká noc
,
Detské
,
Zvieratká a rastlinky
,
Záľuby, šport, internet
,
Halloween
,
Vianoce
,
Svadba, Láska, Valentín
,
MDŽ
,
ŠKOLA - prvý deň
Obvodové dekorácie z jedlého papiera
Mini obrázky a nápisy
Craft cutting (vyrezávanie z jedlého papiera)
Nejedlé ozdoby
Sviečky a ohňostroje (tortové fontánky)
Párty doplnky
Ozdoby na tortu, hračky
Pečenie a zdobenie
Vykrajovače a vypichovače
Cukrárske vrecká a špičky
Stierky, žehličky a hladítka bokov toriet
Váľky, radielka a podložky na vaľkanie
Šablóny a presýpacie podložky
Zapichovátka
Rozprávkové a detské
,
Happy Birthday a čísla
,
Svadobné
,
Ostatné
Zástery
Formy
Kovové formy
Silikónové formy, formy na moderné dezerty a semifreddo
Papierové formy a košíčky na muffiny
Formy na čokoládu
Formy na ľad a želatínu
Plastové formy
Modelovanie
Formy na modelované ozdoby
Modelovacie nástroje
Obaly, stojany a podložky
Papierové krabičky a krabice
Krabičky
,
Krabice
Tortové podložky, čipky, stojany
Plastové obaly
Iný obalový materiál
Poháre a príbory
Obaly na darčekové balenia, ozdobné a celofánové sáčky, etikety
Debničky, krabičky a tašky na darčeky
,
Ozdobné a celofánové sáčky
,
Samolepiace etikety a štítky
Cukrárenské výrobky
Ťahané štrúdle
Iné štrúdle
Slané domáce pečivo
Sladké domáce pečivo
Zákusky
Rezy a rolády
,
Klasické - ručne tvarované
,
Kocky
,
Tortové rezy
,
Balené zákusky
,
Aranžované zákusky v krabiciach
Obložené misy a chlebíky
Bez lepku
Bezlepkový chlieb a pečivo
Bezlepkové cestoviny
Bezlepkové slané pečivo
Bezlepkové sladké pečivo
Bezlepkové múky a zmesi
Bezlepkové suroviny na varenie a pečenie
Bezlepkové tartaletky a ready-to-use produkty
Bezlepkové zákusky a dezerty
Do kuchyne
Zdravé kávy
Kuchynské náradie
Nádoby, misky
Podložky na pečenie a grilovanie
Dekorácie a organizácia kuchyne
Vychytávky
Čistenie, umývanie
Na stolovanie
Príležitosti a oslavy
Veľká noc a jar
Ozdoby
,
Suroviny
,
Pomôcky na pečenie
,
Zákusky na Veľkú noc
Valentín (14.2.)
Príprava domácej zmrzliny a zmrzlinových toriet
MDŽ (8.3.)
Halloween
Deň učiteľov (28.3.)
Birmovka, prvé sväté prijímanie
Krst
Svadba
Darčekové poukazy
Ostatné produkty a služby
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Príležitosti a oslavy
/
Veľká noc a jar
Veľká noc a jar
, Strana 2
Ozdoby
Suroviny
Pomôcky na pečenie
Zákusky na Veľkú noc
Najpredávanejšie
Fondant biely - cukrová poleva 800 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
4042
4,50 €
Pistáciová náplň / pasta 250 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
2228/250
7,50 €
KARAMELINDA - domáci karamelový krém 250 g
NA SKLADE
(5 ks)
Kód:
1764
4,20 €
Nerozpustné kakao na dekoráciu dezertov 250 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
4262
8,55 €
Čokoládové šošovičky (pecičky) 150 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
1364
3,60 €
CITRÓNOVÁ ovocná náplň 200 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
4334
3,10 €
Belgická biela čokoláda Arabesque Blanc 29% 500 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
3092
11,20 €
Biela čokoláda náplň / pasta 250 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
3931/250
4 €
Čokoládovo-lieskovcový krém s vysokým podielom orieškov 250 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
1096
3,90 €
Jedlé sušené kvety - MIX 5 g
NA SKLADE
(>5 ks)
Kód:
3945
2,60 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Abecedne
131
položiek celkom
Výpis produktov
Dekoračný cukor hrubý 50 g
NA SKLADE
(>5 ks)
1,85 €
/ ks
Jednotková cena:
3,70 € / 100 g
Do košíka
Kód:
1539
DARINKA linecká náplň 1 kg
NA SKLADE
(>5 ks)
5 €
/ ks
Jednotková cena:
5 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
2481
Jedlé sušené kvety - MIX FANTASY 5 g
NA SKLADE
(>5 ks)
2,60 €
/ ks
Jednotková cena:
52 € / 100 g
Do košíka
Kód:
3337
Akcia
27,10 €
–9 %
*BIELA čokoláda Callebaut 28% - 1 kg
NA SKLADE
(1 ks)
24,60 €
/ ks
Jednotková cena:
24,60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
1922-1000
Farebná čokoláda ŽLTÁ Deco Melts 250 g
NA SKLADE
(2 ks)
3,95 €
/ ks
Jednotková cena:
15,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
3700
Akcia
7,50 €
–14 %
*Želatína jemne mletá 200 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE
(>5 ks)
6,45 €
/ ks
Jednotková cena:
3,23 € / 100 g
Do košíka
Kód:
3038
Akcia
29,40 €
–19 %
*TMAVÁ čokoláda Callebaut 54,5% - 1 kg
NA SKLADE
(5 ks)
23,70 €
/ ks
Jednotková cena:
23,70 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
1488-1000
Fondant ružový - cukrová poleva 800 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
NA SKLADE
(>5 ks)
5,65 €
/ ks
Jednotková cena:
7,06 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
4043
Rastlinný tuk ZEELBACK 500 g
NA SKLADE
(4 ks)
3,60 €
/ ks
Jednotková cena:
7,20 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
2581
Royal Icing - kráľovská glazúra 450 g
NA SKLADE
(>5 ks)
4,60 €
/ ks
Jednotková cena:
10,22 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
1392/450
Ovocná náplň do lineckého pečiva 1 kg
NA SKLADE
(5 ks)
5,10 €
/ ks
Do košíka
Kód:
3708
Jedlé sušené kvety - NEVÄDZA 5 g
NA SKLADE
(>5 ks)
2,55 €
/ ks
Jednotková cena:
51 € / 100 g
Do košíka
Kód:
3956
Belgická tmavá čokoláda Arabesque Noir 58% 500 g
NA SKLADE
(>5 ks)
14,90 €
/ ks
Jednotková cena:
29,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
3099
Akcia
27,30 €
–2 %
*MLIEČNA čokoláda Callebaut 33,6% - 1 kg
NA SKLADE
(>5 ks)
26,50 €
/ ks
Jednotková cena:
26,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
2215-1000
Farebná čokoláda ORANŽOVÁ Deco Melts 250g
NA SKLADE
(>5 ks)
3,90 €
/ ks
Jednotková cena:
15,60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
3972
Olej v spreji na pečenie GoldWax 600 ml.
NA SKLADE
(>5 ks)
6,70 €
/ ks
Jednotková cena:
11,17 € / 1 l
Do košíka
Kód:
1188
Kvietky (z modelovacej hmoty) 16 ks tmavomodré
NA SKLADE
(>5 ks)
1,99 €
/ ks
Jednotková cena:
0,12 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
3525
Orechy vlašské lúpané 500 g - výberová kvalita
NIE JE NA SKLADE
9,50 €
/ ks
Jednotková cena:
19 € / 1 kg
Detail
Kód:
3397
Akcia
2,60 €
–26 %
*Vanilínový cukor 250 g
NA SKLADE
(>5 ks)
1,90 €
/ ks
Jednotková cena:
7,60 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
1157
Rumová aróma 38 ml
NA SKLADE
(5 ks)
1,95 €
/ ks
Jednotková cena:
19,50 € / 100 ml
Do košíka
Kód:
2434
Jedlé sušené kvety - NECHTÍK 5 g
NA SKLADE
(2 ks)
2,60 €
/ ks
Jednotková cena:
52 € / 100 g
Do košíka
Kód:
4439
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 7.
1
2
7
131
položiek celkom
Hore