VIANOČNÉ DEKORÁCIE 3. - ozdoby z jedlej oblátky 25 ks

Kód: 2488
Neohodnotené
2,80 € / ks 2,67 € bez DPH 0,11 € / 1 ks
NIE JE NA SKLADE
Položka bola vypredaná…

VIANOČNÉ DEKORÁCIE 3. - ozdoby z jedlej oblátky 25 ks. Vynikajúcim spôsobom, ako ozdobiť vaše dezerty, torty a zákusky. Jedlé dekorácie sú ľahké, jemné a dodajú vášmu pečeniu elegantný vzhľad.  

Balenie: 25 kusov ozdôb

Veľkosť: 2,5 x 2,5 - 3 cm.

Balenie obsahuje znázornené druhy ozdôb, prípadne aj iné (anjelik, sob, kométa, snehuliak...).

VIANOČNÉ DEKORÁCIE 3. - ozdoby z jedlej oblátky - viac v detailných informáciách

Detailné informácie

Podrobný popis

VIANOČNÉ DEKORÁCIE 3. - ozdoby z jedlej oblátky:

APLIKÁCIA: 

- Dekorácie sa môžu použiť aj na chlieb alebo pečivo tak, že mierne navlhčíme povrch a nato položíme obrázok

- Dekorácie sa môžu spolu s cestom tiež piecť – zapekať. 

- Pri aplikácii dekorácií na torty a zákusky, použite gél na jedlé obrázky (nájdete v doplnkových surovinách).

Gél môžete tiež naniesť v tenkej vrstve na povrch dekorácie, čím zvýrazníte jej farebnosť a docielite lesklý efekt. Gél nanášajte rovnomerne za pomoci roztieracieho noža, alebo plochého širšieho štetca. Pri manipulácii s jedlými dekoráciami dbajte na to, aby ste mali vždy suché ruky!

  • Jedlosť: Vyrobené z jedlých materiálov, bezpečné na konzumáciu.
  • Jednoduché použitie: Ľahko sa aplikujú na rôzne povrchy, stačí ich jemne položiť na krém, polevu alebo iný dekoratívny povrch.
  • Estetický vzhľad: Obrázky dodávajú dezertom elegantný a farebný vzhľad, ideálne pre špeciálne príležitosti ako sú narodeniny, svadby alebo oslavy.
  • Ľahkosť: Sú veľmi ľahké, takže nepoškodia ani najjemnejšie dezerty.
  • Flexibilita: Dekorácie sú pružné a môžu byť ohnuté alebo tvarované podľa potreby.
  • Na torty: Umiestnite obrázok na vrch torty alebo po stranách pre krásny dekoratívny efekt.

VIANOČNÉ DEKORÁCIE 3. - ozdoby z jedlej oblátky sú jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako ozdobiť vaše dezerty a pridať im eleganciu a farebnosť.

 SKLADOVANIE: Uchovávajte dekorácie v pôvodnom balení alebo v uzavretej nádobe na suchom a chladnom mieste, aby zostali v optimálnom stave do použitia.

ZLOŽENIE:

  • jedlého papiera: zemiakový škrob, voda, olivový olej, vanilková aróma, sladidlo sukralóza
  • jedlých farieb: voda, glycerol, potravinárske farbivá (brilantná čierna, azorubín, brilantná modrá FCF, tartrazín, žltá SY, chinolínová žltá, košenilová červeň), propylénglykol, kyselina citrónová.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce
EAN: 1000000002132
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola