NAKUPUJTE SO ZĽAVOU! Zaregistrujte sa a získajte zákaznícku zľavu 3% na všetko v našom eshope - a to aj opakovane pri každom nákupe. NAVYŠE: hodnota Vašich objednávok sa po registrácií napočítava - ak dosiahnete určitú hranicu, môžete sa stať strieborným, zlatým alebo platinovým zákazníkom a nakupovať budete s ešte väčšou zľavou.

Príbeh našej firmy

"Kde bolo, tam bolo, vznikla v roku 2003 cukrárenská výrobňa Vierkine maškrty v malebnom mestečku Levice. Šikovné žienky tam s láskou piekli zákusky, torty, štrúdle či pagáče. Prácu ich rúk poznali ľudia od Bratislavy po Košice. Všetci sa pýtali: ako to len robíte?

A tak po 13 rokoch vznikol Obchodík u Vierky - miesto pre vášnivých cukrárov ale aj váhavých začiatočníkov. Domácim sa to veľmi páčilo. Kedy-tedy sem zavítala aj návšteva zďaleka vraviac: Jááj ženo milá, aj k nám bys mala príti takýto obchodík otvoriti!

Ale keďže obchodík sa nedal v každej dedinke postaviť, spustil sa obchod na internete (to ten bezkáblový výmysel). A tak dnes už môžete vidieť pána poštára či kuriéra ako behajú po svete s balíkmi z Obchodíka u Vierky."