Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2687 hodnotení
5
2633x
4
13x
3
8x
2
5x
1
28x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Výpis hodnotení

HB Avatar autora Hana Belušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.3.2022
MK Avatar autora Mariana Kršková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.3.2022
L Avatar autora Lila Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.3.2022
Super vyber tovaru, dobre ceny, rychle dodanie, maximalna spokojnost.
PP Avatar autora Patrícia Prigancová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.3.2022
zatiaľ som spokojná, prvý nákup bol v pohode, veľký výber tovaru
DV Avatar autora Darina Víghová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.3.2022
Super obchod. ???? spokojnosť, rýchle dodanie. Odporúčam všetkým.
LB Avatar autora Lenka Bortelová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.3.2022
RS Avatar autora Rozália Sedláková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.3.2022
Ano....zásielka prišla v poriadku, všetky produkty boli chránené fóliou proti poškodeniu. Používať som začala len chlebové korenie, lebo pečiem týždenne chlebík kváskový. Odporúčam Vás svojim známym, ktoré kváskujú, lebo túto korenia som ešte nikde nevidela. Ďakujem.
MS Avatar autora Martina Stofilova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.3.2022
Z obchodikom som velmi spokojna vrelo odporúčam
IK Avatar autora Ingrid Kolárčiková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.3.2022
MV Avatar autora Marta Valentovičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.3.2022
RA Avatar autora Renáta Adamická Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.3.2022
Som velmi spokojná s rýchlym dodaním, prišlo všetko v poriadku uhladne zabalené. A musím pochváliť pána ktorý komunikuje zo zákazníkmi, neviem síce jeho meno, ale ku mne bol velmi ochotný poradiť, zistiť o tovare o ktorý som mala záujem kedy bude naskladnený a osobne mi ešte aj zavolal, velká vdaka a maximálna spokojnosť z mojej strany, určite ešte objednám, ked budem potrebovať. Vrelo odporúčam.
VH Avatar autora Viera Holáková (Administrátor) 3.3.2022
Ďakujeme veľmi pekne, za hodnotenie. Potešilo nás a veľmi si ho vážime. Ten pán sa volá Marek a je to náš grafik. Okrem toho že tlačí krásne jedlé obrázky, rád poradí a zistí všetko čo potrebujete vedieť.
Avatar autora Dana Áčová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.3.2022
Pekné jedlé oplátky, torta sa veľmi páčila. Úplná spokojnosť z mojej strany, objednávala som viackrát. Ďakujem
VH Avatar autora Viera Holáková (Administrátor) 3.3.2022
Ďakujeme veľmi pekne za slová uznania.
VS Avatar autora Viola Stevurkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.3.2022
Veľmi precízne vytvorené figurky podľa vlastnej predlohy, úplná spokojnosť, odporúčam každému a dodanie veľmi dôkladne zabalené VEĽKÉ ĎAKUJEME
VH Avatar autora Viera Holáková (Administrátor) 4.3.2022
Ďakujeme, teší nás, že ste spokojná s figúrkami nevesty a ženícha.
Avatar autora KATARíNA ŠTEFUNKOVÁ Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.3.2022
SOM RADA,ŽE SOM VÁS NAŠLA NA INTERNETE.VýROBKY SÚ ZAUJÍMAVÉ A VKUSNÉ.VŠETKO PRIŚLO VEĹMI RÝCHLO A V PORIADKU. SOM AMATÉR V PEČENÍ,ALE MA TO BAVÍ. VAŠE PRODUKTY MI VEĽMI POMÁHAJÚ PRI OZDOBOVANÍ. EŠTE PEKNÝ DEŇ!
JH Avatar autora Jana Horská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.3.2022
????????????
MH Avatar autora Marta Habdakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.3.2022
Veľmi som spokojná a ešte i skoré dodanie
VL Avatar autora Vlasta Lednická Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.2.2022
maximálna spokojnosť odporúčam
ES Avatar autora Elena Sončíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.2.2022
Maximálna spokojnosť
HO Avatar autora Helena Orosova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.2.2022
Avatar autora Iveta Červeňanová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.2.2022

Ovládacie prvky výpisu

2687 položiek celkom