Zázračná čistiaca špongia s nanotechnológiou 2 ks

Kód: 3119
1,20 € / ks 1,09 € bez DPH 0,60 € / 1 ks
SKLADOM
Možnosti doručenia

Špongia je vhodná na výrobu jemných kvietkov, ale môžete ju využiť aj na techniku ​​tupovanie, alebo patinovanie. 
Pomocou hubky sa dajú vytvoriť jemné prechody medzi farbami, alebo s ňou môžete tupovaním nanášať farbu cez šablóny. 

Prečo hovoríme o nej ako o zázračnej?

Táto špongia vďaka svojej štruktúre veľmi ľahko odstraňuje nečistoty z rôznych povrchov bez použitia akýchkoľvek čistiacich prostriedkov, stačí použiť len čistú vodu.

Využijete ju pri upratovaní a pri rôznych domácich opravách. Táto revolučná novinka z nano materiálu predstavuje revolúciu v upratovaní.

Hubka čistí väčšinu škvŕn a šmúh a poradí si aj so šmuhami na aute, či plastoch.  Dokáže odstrániť aj maľby Vašich detí zo stien, či nábytku.

Použitie je veľmi jednoduché, stačí hubku navlhčiť a zotrieť s ňou požadovanú šmuhu alebo škvrnu a to bez akéhokoľvek čistiaceho prostriedku.

Môžete s ňou vyčistiť dlažbu, obklady, sklo, parkety, radiátory, kovové predmety, záhradný nábytok, rámy okien z plastu aj z dreva, kožené poťahy, žalúziíe, ale aj šmuhy od podrážok topánok, odtlačkov prstov, nerezových povrchov, fľakov zo šporákov, zaschnutého tuku, vodného kameňa z vodovodných batérií, počmáraných stien, interiérov áut, fľaky od tonerov či pečiatok.

Hubku NIE JE VHODNÉ používať na vysoko lesklé povrchy, pretože hrozí poškriabanie povrchu. Urobte najprv skúšku čistenia na malom skrytom mieste a zistite, či hubka tento povrch nepoškodzuje.

Umývanie a čistenie hubky je jednoduché. Opláchnite ju pod vodou a vyžmýkajte ju takým spôsobom, že ju zatlačíte zhora nadol. Špongiu neprehýnajte, ani inak nedeformujte pri žmýkaní a nechajte ju samovoľne vyschnúť.

 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: