Plastová forma RYBA veľká

Kód: 1866
8,50 € / ks 7,73 € bez DPH 8,50 € / 1 ks
SKLADOM

Rozmer celej formy je 35 x 17 cm (najväčšia - viď obrázok).

Ryba má rozmer 31 x 13,50 cm v najdlhšom a v najširšom mieste, bez plutví má šírku 9 cm. 
 

Plastovú formu môžete použiť na vytvorenie samostatnej menšej torty (nepečenej) v tvare ryby, alebo ako poschodie na inú tortu.

Možné náplne: puding (s piškótami), krémy s mascarpone, ľahké šľahačkové krémy, mouse, ale taktiež je možné do nej dať zatuhnúť rôzne nepečené dobroty. 

Má široké využitie aj v studenej kuchyni pri výrobe slaných toriet, alebo za pomoci formy môžete vyrobiť plnenú aspikovú rybu. Tiež je vhodná na výrobu čokoládovej ryby.

Jednoduchý spôsob prípravy torty v tvare ryby: z piškót a ďalších surovín urobte hmotu napr. ako na kokosové guľky, alebo podobnú tvárnu hmotu. 
Na dno formy natiahnite strečovú potravinársku fóliu a potom tam natlačte pripravenú hmotu. Dajte stuhnúť na niekoľko hodín do chladničky. 
Po zatuhnutí rybu z formy vyklopte, odstráňte fóliu a rybu (tortu) dokončite. Môžete ju potiahnuť poťahovou hmotou, alebo poliať hustejšou, nie horúcou čokoládovou polevou. Nakoniec dozdobte podľa fantázie. 
 

Ďalšie využitie: na výrobu cementových okrasných rýb do jazierok, ale sa dá využiť aj pri výrobe dekoračných predmetov s rybárskou tematikou.

Tepelná odolnosť: -20°C až +120°C 

Material: PP

UPOZORNENIE: v tejto forme nie je možné piecť v rúre. V popise je uvedené že je to plastová forma. 

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
JM Avatar autora 27.7.2020 09:05
Forma Ryba,plnky tiramisu a poleva lesna zmes dokonale.Vrelo odporúčam