SOVIČKY - dekorácia z jedlej oblátky (9 ks)

Kód: 2143
1,95 € 1,77 € bez DPH 0,22 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Rozmer sov je približne 3 x 3 cm. Ak chcete rýchlo ozdobiť vaše cukrárske výtvory (torty, zákusky, muffiny, alebo iné koláčiky) stačí obrázok potrieť jedlým gélom a prilepiť ho. Je to jednoduché, rýchle a efekt je zaručený. Na obrázku sú znázornené všetky kusy ozdôb v tomto balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

POUŽITIE:

Dekorácie sa dajú použiť na zdobenie: 

  • zákuskov
  • muffín
  • dezertov
  • toriet
  • medovníkov
  • ... a určite si nájdu aj iné využitie podľa vašej fantázie.

 

APLIKÁCIA:

  1. Ľahko sa prichytia na akýkoľvek vlhký (vodou potretý) povrch. Pri aplikácii na suchý povrch stačí spodnú stranu dekorácie zľahka navlhčiť a pritlačiť.
  2. Dekorácie sa môžu spolu s cestom tiež piecť – zapekať.
  3. Pri aplikácii dekorácií na torty a zákusky, použite gél na jedlé obrázky (nájdete v doplnkových surovinách).

Gél môžete tiež naniesť v tenkej vrstve na povrch dekorácie, čím zvýrazníte jej farebnosť a docielite lesklý efekt. Gél nanášajte rovnomerne za pomoci roztieracieho noža, alebo plochého širšieho štetca. Pri manipulácii s jedlými dekoráciami dbajte na to, aby ste mali vždy suché ruky!

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyrezávané dekorácie z jedlého papiera
? Zloženie:: zemiakový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, zvlhčujúca látka: glycerol, farbivo: brilantná čierna, azorubín, brilantná modrá, tartrazín, kyselina citrónová
Skladovanie: Skladujte v suchu a chlade do 25 °C.
Krajina pôvodu: Česká republika
Výživové údaje na 100 g: Energia 1565 kj / 369 kcal; Tuky 3 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g); Sacharidy 85,5 g (z toho cukry 0,1 g); Vláknina 0,0 g; Bielkoviny 0 g; Soľ 0 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: