×

BEZ LEPKU

Milí naši "bezlepkový" návštevníci, cukrárky a cukrári.

V tejto kategórii Vám chceme ponúknuť také bezlepkové suroviny, ktoré v bežných obchodoch nekúpite. A ak niektoré z nich aj v obchodoch nájdete, tak len vo veľmi nevýhodných - malých baleniach. A hoci malé balenia majú (väčšinou) najnižšiu cenu, v skutočnosti sú najdrahšie. Pozrite sa pri najbližšom nákupe na údaj "cena za kg, alebo za liter".

Že ste si to doteraz nikdy nevšimli? Tak je načase, aby ste začali okrem zloženia výrobkov sledovať aj cenovky. To budete prekvapení!
To, že obal predáva, je stará známa pravda. Čím krajší obal, tým skôr sa výrobok predá. Len akosi zabúdame na to, že za ten obal musíme zaplatiť tiež.

Preto sme sa rozhodli, že naše obaly na surovinách a výrobkoch budú vzhľadom jednoduché (lacnejšie), ale hlavne účelné.

Produkty pridávame postupne, preto vás prosíme o trochu trpezlivosti, kým nahráme fotografie, popisy a návody, na čo všetko môžete tú-ktorú surovinu použiť.

A aby ste vedeli na čo všetko sa môžete tešiť - pripájam krátke video produktov, ktoré si z našich surovín môžete doma pripraviť, alebo si ich objednať. Či ich zaradíme do výroby záleží od toho, aký bude o hotové výrobky záujem.

V prípade záujmu napíšte na našu FB stránku Obchodík u Vierky o čo konkrétne by ste mali záujem. 

 

Kontakt:

0917 860 860

0915 978 050

.

no alt

Aký podklad vybrať
 na jedlý obrázok?

INFO NÁJDETE TU

NÁHRADNÉ PLNENIE

Chcete ušetriť?

TU nájdete
viac informácií
o možnosti
náhradného plnenia.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info